Mały szczeniak beżowego koloru

Ta strona internetowa została zrobiona w 

  kreatorze www WebWave. 

Zapraszamy na konsultacje specjalistyczne. Terminy konsultacji prosimy ustalać  telefonicznie lub osobiście w recepcji lecznicy.

 

Oferujemy konsultacje w następujących dziedzinach:

 

- choroby wewnętrzne psów i kotów

- chirurgia psów i kotów

- ortopedia psów i kotów

- kardiologia i pulmunologia

- okulistyka

- stomatologia

Poza godzinami pracy lecznicy prosimy o kontakt z najbliższą lecznicą całodobową:

  • Milanówek, Klinika Auxilium, tel.: (22) 735-71-17
  • Łazy, Klinika Redline, tel.: (22) 757-77-74
  • Brwinów, Lecznica Vet Med, tel.: (22) 758-31-00

Na wizytę prosimy umówić się telefonicznie lub osobiście. Po przybyciu do lecznicy, pierwszym krokiem jest rejestracja i założenie karty. Następnie zapraszamy Państwa do gabinetu gdzie rozmawiamy na temat przebiegu choroby i badamy pacjenta. Często już na tym etapie można postawić rozpoznanie, jeśli nie, omawiamy możliwości dalszej diagnostyki i jej koszty, aby wspólnie wybrać optymalne rozwiązania.

 

Badania dodatkowe, poza tomografią komputerową i rezonansem magnetycznym wykonywane są na miejscu. Po uzyskaniu wyników badań dodatkowych i postawieniu rozpoznania wdrażamy leczenie, jeśli istnieje kilka wariantów leczenia przedstawiamy opiekunom istniejące możliwości, ich zalety, wady i koszty tak, aby świadomie mogli oni podjąć decyzje o dalszym postępowaniu. Dysponujemy szerokimi możliwościami konsultacji wyników i naszych wniosków z uznanymi specjalistami w wielu dziedzinach medycyny weterynaryjnej. W niektórych przypadkach zalecamy konsultacje specjalistyczne  u nas w lecznicy lub w innych renomowanych ośrodkach.

 

Przy kolejnych wizytach, jeśli zdarzy się, że spotkają się Państwo z innym lekarzem, będzie on dokładnie znał historię pacjenta, ponieważ lekarze omawiają ze sobą przypadki na bieżąco i poprowadzi leczenie zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.

 

Wizyty odbywają się w przyjaznej atmosferze, kładziemy szczególny nacisk na to, by zwierzęta czuły się u nas swobodnie i nie bały się, dzięki czemu w spokoju pozwalają na wykonanie badań i zabiegów.

Lecznica Weterynaryjna Peteliccy

Jak przebiega wizyta

Konsultacje specjalistyczne

Nagłe przypadki